MENÜ

SİNOP KIZ YURDU

  • TEL: 0542 635 31 06

  • Telefon 0542 635 31 06

  • Adres Korucuk Mah, No 52 Sinop

Sinop Kız Yurdu

Sinop Kız Yurdu

Karadeniz'in incisi Sinop'ta deniz manzaralı kız yurdunda konaklamak ayrıcalıktır.

Yurdumuz  güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflenmekteyiz.

Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak; memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.

 

 

AMACIMIZ

Yüksek öğrenim gören öğrencilerimize huzurlu ve güvenli bir ortam sunmak.

 

 

MİSYONUMUZ

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Arslan Kız Öğrenci Yurdu; Üniversite öğrencilerine yapılan planlama dahilinde çağın gereklerine uygun barınma olanakları sağlamak, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle geleceğimiz olan gençlerimizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

 


İLKELERİMİZ

Güvenirlilik, kalite, saygı, sevgi, şefkat, iyi niyet ve kararlılıktır.

 


NEDEN BİZ
Sinop'ta yüksek öğrenim görmek için gelen çocuklarımıza SICAK ve GÜVENLİ bir aile ortamı sağladığımız için, Çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu BARINMA ,KORUNMA,SAĞLIKLI BESLENME,ÇALIŞMA VE SOSYAL AKTİVİTELERİ onlara sunmak için , Resmi makamların her türlü denetimi altında YASA VE YÖNETMELİKLERE uygun eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek için, Biz varız.

 


BİZ KİMİZ?

Her Bütçeye uygun imkanlar, eğitimi ön planda tutan anlayış, sosyal aktivitelerin bulunduğu mekan, çocuğunuzun ev özlemini hissetmeyeceği anlayışla eğitime katkı sunmaya devam ediyoruz. Her Öğrenci, Sizin kadar şanslı olmayabilir, çocuğunuzun geleceği güvenli ellerde.

 

 

Sinop Kız Yurdu